O naszej Firmie

Historia


Firma Energozam prowadzi działalność w branży dealerskiej od 1998 roku.

Pierwszy autoryzowany salon samochodowy z serwisem powstał w Zamościu przy ul. Starowiejskiej. Wówczas spółka współpracowała z koncernem General Motors. 5 lat później salon dealerski Energozam pojawił się w Chełmie, gdzie funkcjonował przez kilka lat. Od 2004 roku Energozam prowadzi dealerstwo w Lublinie.  Początkowo w wynajmowanym obiekcie przy ul. Witosa, od 2011 roku we własnym, nowo wybudowanym obiekcie w Kalinówce.

 

Współpraca z marką Hyundai

 

Z marką Hyundai Energozam jest związany od 2021 roku. Prowadzimy dwa autoryzowane punkty HYUNDAI w Zamościu oraz w Lublinie. Obydwa obiekty dysponują przestronną powierzchnią ekspozycyjną, bardzo dobrze wyposażonym zapleczem serwisowym, wygodnym dojazdem oraz parkingiem.

 

Salony samochodowe

 

Oferujemy pełną gamę samochodów nowych marki Hyundai a także samochody używane, w tym wyselekcjonowane Hyundai Promise. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i flotowych. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, także w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz usług finansowania zakupu samochodu, takich jak leasingi i kredyty. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie!

 

Serwisy samochodowe

 

            W obydwu punktach dysponujemy doświadczonymi technikami oraz dobrze wyposażonym zapleczem serwisowym, oferującym serwis mechaniczny, elektryczny i blacharski. W Lublinie posiadamy 10 stanowisk z podnośnikami oraz 2 stanowiska płaskie.  Serwis zamojski jest wyposażony w 5 podnośników i jedno stanowisko płaskie. Dodatkowo w obydwu lokalizacjach mamy własne Stacje Kontroli Pojazdów, w których przeprowadzamy okresowe badania techniczne pojazdów. Naszym atutem jest także własna nowoczesna lakiernia samochodowa, wyposażona w wysokiej klasy kabinę lakierniczą. Pracujemy tylko na renomowanych lakierach marki BASF Glasurit.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!