O nas

Historia

 

Firma Energozam prowadzi działalność w branży dealerskiej od 1998 roku.
Pierwszy autoryzowany salon samochodowy z serwisem powstał w Zamościu przy ul. Starowiejskiej. Wówczas spółka współpracowała z koncernem General Motors. 5 lat później salon dealerski Energozam pojawił się w Chełmie, gdzie funkcjonował przez kilka lat. Od 2004 roku Energozam prowadzi dealerstwo w Lublinie.  Początkowo w wynajmowanym obiekcie przy ul. Witosa, od 2011 roku we własnym, nowo wybudowanym obiekcie w Kalinówce.

 

Dealer Hyundai Lublin i Zamość

 

Z marką Hyundai Energozam jest związany od 2021 roku. Prowadzimy dwa autoryzowane serwisy i salony Hyundai w Zamościu oraz w Lublinie. Obydwa obiekty dysponują przestronną powierzchnią ekspozycyjną, bardzo dobrze wyposażonym zapleczem serwisowym, wygodnym dojazdem oraz parkingiem. Świadczymy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą i obsługą serwisową tej marki. Doradzimy i pomożemy w korzystnym zakupie samochodu marki Hyundai, jak również zrealizujemy późniejsze usługi związane z serwisem pojazdu.

 

Salony samochodowe Hyundai Lublin i Zamość

 

Oferujemy pełną gamę samochodów nowych marki Hyundai, a także samochody używane, w tym wyselekcjonowane Hyundai Promise. Specjalizujemy się zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak i flotowych. Naszych klientów prywatnych i firmy obsługujemy kompleksowo, także w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych oraz usług finansowania zakupu samochodu, takich jak leasingi i kredyty. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie! 

 

Hyundai dla firm

 

Zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych obsługujemy z najwyższym zaangażowaniem i pomagamy znaleźć rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Szeroka oferta samochodów marki Hyundai dostępnych w naszych salonach pozwala na swobodny wybór modelu użytkownikom o różnych typach potrzeb. Pomożemy w skompletowaniu floty samochodowej i zajmiemy się jej profesjonalną obsługą już po wyjeździe z salonu!

 

Autoryzowane serwisy samochodowe Hyundai Lublin i Zamość

 

W obydwu punktach ASO Hyundai dysponujemy doświadczonymi technikami oraz dobrze wyposażonym zapleczem serwisowym, oferującym serwis mechaniczny, elektryczny i blacharski. W Lublinie posiadamy 10 stanowisk z podnośnikami oraz 2 stanowiska płaskie. Serwis zamojski jest wyposażony w 5 podnośników i jedno stanowisko płaskie. Dodatkowo w obydwu lokalizacjach mamy własne Stacje Kontroli Pojazdów, w których przeprowadzamy okresowe badania techniczne pojazdów. Naszym atutem jest także własna nowoczesna lakiernia samochodowa, wyposażona w wysokiej klasy kabinę lakierniczą. Pracujemy tylko na renomowanych lakierach marki BASF Glasurit.

Nasze autoryzowane serwisy samochodowe przygotowane są do realizacji przeglądów, jak również różnego typu napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów marki Hyundai. Odwiedź nasze ASO ze swoim samochodem marki Hyundai z Lublina i okolic!

 

Nowoczesne modele i samochody demonstracyjne Hyundai

 

W naszych salonach dostępne są samochody demonstracyjne, dzięki którym na żywo można przekonać się o atutach najnowszych modeli marki Hyundai takich jak  Hyundai Ioniq, Tucson, Bayon, Kona Electric. Dysponujemy samochodami hybrydowymi, które także będziesz mógł przetestować, odwiedzając jeden z naszych salonów w Lublinie lub Zamościu, by przekonać się, czy hybryda to rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy na jazdy testowe jednym z naszych modeli!

 

Świetne oferty - rabaty i promocje na samochody Hyundai

 

Zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm, posiadamy w swojej ofercie wiele rabatów i promocji, z których aktualną ofertą możesz zapoznać się, kontaktując się z nami lub odwiedzając nasz salon. Dzięki tym okazjom będziesz mógł nabyć odpowiadający Twoim potrzebom samochód marki Hyundai w okazyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z aktualną ofertą rabatów i promocji na samochody marki Hyundai w naszych salonach w Lublinie i Zamościu!